Altyapı Uygulamaları

Peyzaj uygulamalarının kalite olarak en iyi seviyeye çıkartılması, iyi bir altyapı ile gerçekleşir. Çalışma yapılacak alana uygun drenaj, sulama ve aydınlatma altyapıları hazırlanır. Ayrıca mevcut toprağa ve projede kullanılacak bitkisel materyale göre en uygun karışım bitkisel toprak kullanılır.

Sert Peyzaj Uygulamaları

Proje kapsamı içerisinde belirlenmiş olan tüm sert zemin malzemelerinin imalatını kapsar. Doğal taş, küp taş, mermer, seramik, ahşap, dekoratif çakıl, kauçuk zemin, baskı beton ve buna benzer tüm sert zemin malzemeleri doğru bir altyapı ve kaliteli bir işçilik ile uygulanır.

Yumuşak Peyzaj Uygulamaları

Uygulanacak alan için en uygun bitkilerin seçimi ile başlayan süreçten sonra bitkilerin sahaya getirilmesi ve dikilmesi işlerini kapsar. Fidanlık gezileri yapılarak, Yerli ve ithal olarak pek çok seçenekte bitki türü temin edilir ve bitki dikim kurallarına uyularak, uygun dikim harcı ile dikilir. Dikim sonrasında ihtiyaca göre herekleme ve koruma çalışmaları yapılır.

 

Kent ve Bahçe Mobilyaları

Proje içeriklerinde yer alan tüm kent ve bahçe mobilyaları şartnamelerine uygun olarak tedarik edilir veya özel imalat olarak yaptırılır. Saksı, Pergola, Bank, Çöp Kutusu, Bisiklet parkları, Çocuk oyun elemanları, spor ekipmanları ve buna benzer tüm dış mekan mobilyalarının temini ve aplikasyonu gerçekleştirilir.

Bunlar haricinde firmamızın 2015’den beri Türkiye distribütörlüğünü yaptığı İtalyan ITALPARK firması ve alman GRAF firmasının ürünleri için de kataloglarımızı inceleyiniz. 

Peyzaj ve altyapı uygulamalarımız veya mobilya seçeneklerimiz konusunda daha fazla bilgi almak için...