2011 yılında iki genç girişimci tarafından kurulan LandArt Stüdyo, projelerinde kadrosundaki genç ve dinamik isimler ile konusunun uzmanı tecrübeli isimlerin ortak çalışmasının avantajını kullanır. Peyzaj ve kentsel tasarımın yanında, enerji danışmanlığı hizmeti sunar ve çevre bilincini ön planda tutarak enerjinin etkin kullanımı ve enerji tasarrufu konularında çözümler üretir.

Peyzaj uygulama çalışmalarımızda, kendi bünyemize ait olan uzman profesyonel peyzaj uygulama ekibimizin yanı sıra, uygulamalarımıza destek olan çözüm ortaklarımız ile sonuç odaklı bir anlayış sergilemekteyiz.

 
 
 bilgecangurer.com

Onat Türker, MSc

Peyzaj Yüksek Mimarı ve Kentsel Tasarımcı

1986 yılında İstanbul'da doğdu. 2004-2008 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü'nde eğitim gördü. 2008 yılında derece ile mezun olduktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi ve Stockholm Kungliga Tekniska Högskolan Üniversitesi'nde Kentsel Tasarım yüksek lisans programını tamamladı. Çeşitli firmalarda peyzaj mimarı olarak görev yaptıktan sonra 2011 yılında LandART stüdyo peyzaj ve kentsel tasarım oluşumunu kurdu.

 bilgecangurer.com

Burak Türker, PhD

Enerji ve Çevre Uzmanı

1981 yılında İstanbul'da doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi'nde elektrik mühendisliği eğitimi gördü. 2006 yılında yüksek lisans eğitimi için Almanya'ya taşındı ve Oldenburg Üniversitesi'nde yenilenebilir enerji eğitimi aldı. 2008-2009 yıllarında aynı üniversitenin fizik fakültesinde araştırmacı olarak çalıştı. 2014 yılında Bremen Üniversitesi'nde enerji depolama alanında doktorasını tamamladı. LandART stüdyo'nun kuruluşunda rol almıştır ve firmanın enerji ve sürdürülebilirlik danışmanı olarak görev yapmaktadır.